Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 16 Nov
kl 19:00 - 21:00
AHSL Styremøte
Styret benytter klubbhuset til styremøte
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 14 Oct
kl 19:00 - 21:00
AHSL Styremøte
Styremøte i klubblokalene på Padlesenteret   Les mer  
Thu 30 Sep
kl 09:00 - 15:00
Reservert for utleie
Denne dagen er padlesenteret reservert for…   Les mer  
Wed 29 Sep
kl 09:00 - 15:00
Reservert for utleie
Denne onsdagen og påfølgende torsdag er lokalene…   Les mer  
Thu 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
Vakt ved padlesenteret
Ansvarlig Inger J og Kirsten B   Les mer  
Thu 16 Sep
kl 18:00 - 20:00
Vakt ved padlesenteret
Ansvarlig Olav S   Les mer  
Tue 14 Sep
kl 19:30 - 22:00
Styremøte
Klubbhuset ved padlesenteret benyttes til…   Les mer  
Sun 12 Sep
kl 10:00 - 16:00
Kanoer og padlesenter utleid til Speidergruppe
Ansvarlig Ingeborg Altern Vedal   Les mer  
Thu 9 Sep
kl 18:00 - 20:00
Vakt ved padlesenteret
Ansvarlig Olav S   Les mer  
Wed 8 Sep
kl 18:00 - 20:30
Havkajakker er reservert
Denne kvelden er 10 stk. havkajakker…   Les mer  
Wed 8 Sep
kl 17:00 - 18:00
Onsdagspadling
Medlemmer møtes for felles padletur, meld gjerne…   Les mer  
Thu 2 Sep
kl 18:00 - 20:00
Vakt ved padlesenteret
Dagens vakt er Beata C-O   Les mer  
Wed 1 Sep
kl 18:00 - 20:00
Onsdagspadling
Medlemmer samles for felles padletur på…   Les mer  
Thu 26 Aug
kl 18:00 - 21:00
Vakt ved padlesenteret
Ansvarlig Olav S   Les mer  
Wed 25 Aug
kl 15:00 - 22:00
Utleie Oslo Universitetssykehus
Denne ettermiddagen g kvelden er padlesenteret og…   Les mer  
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 21:00
Padlekurs
  Les mer  
Wed 18 Aug
kl 19:30 - 22:00
AHSL Styremøte
Styremøte i klubbhuset   Les mer  
Thu 12 Aug
kl 18:00 - 21:00
Åpent padlesenter med vakt
Ansvarlig Stig Lodberg-Holm   Les mer  
Tue 10 Aug
kl 15:00 - 20:00
Dagskurs havkajakk
Padlesenteret Dikemark
  Les mer  
Mon 9 Aug
kl 16:00 - 23:30
Blakstad sykehus leier padlesenteret hele kvelden for krepsing
  Les mer  
Sat 7 Aug
kl 10:00 - 17:00
Utleie av Padlesenteret til NCCC
Asker Helsesportlag  
Denne lørdagen er padlesenteret og alle…   Les mer  
Fri 30 Jul
kl 12:00 - 18:00
Kanoer utleid
Alle 4 kanoer reservert av medlem.Ansvarlig Stian…   Les mer  
Thu 29 Jul
kl 18:00 - 21:30
Vakt ved padlesenteret
Ansvarlig Toralf Engravslia   Les mer  
Sat 10 Jul
kl 15:00 - 23:30
AVLYST: Utleie av Padlesenteret til arrangement
Asker Helsesportlag  
Planlagt arrangement er avlyst   Les mer  
Thu 8 Jul
kl 10:00 - 16:00
Dagskurs havkajakk
  Les mer  
Tue 6 Jul
kl 18:00 - 21:00
Kajakk-kurs
Padlesenteret Dikemark
Introkurs   Les mer  
Mon 5 Jul
kl 20:00 - 20:30
Ekstra Introkurs Padling
Asker Helsesportlag  
Asker Helsesportlag har satt opp et siste ekstra…   Les mer  
Mon 5 Jul
kl 10:00 - 16:00
Dagskurs havkajakk
Padlesenteret Dikemark
  Les mer  
Sun 4 Jul
kl 09:00 - 17:00
Dagskurs havkajakk
Oslofjorden
  Les mer  
Sat 3 Jul
kl 09:00 - 17:00
Dagskurs havkajakk
  Les mer  
Fri 2 Jul
kl 08:00 - 16:00
KFUM-KFUK Sommerskole
Padlesenter og kanoer er utleid på…   Les mer  
Thu 1 Jul
kl 08:00 - 16:00
KFUM-KFUK Sommerskole
Padlesenter og kanoer er utleid på…   Les mer  
Wed 30 Jun
kl 16:00 - 22:00
Dagskurs havkajakk
Padlesenteret Dikemark
Padlesenteret Dikemark   Les mer  
Wed 30 Jun
kl 08:00 - 16:00
KFUM-KFUK Sommerskole
Padlesenter og kanoer er utleid på…   Les mer  
Tue 29 Jun
kl 18:00 - 21:00
Kajakk-kurs
Padlesenteret Dikemark
Introkurs   Les mer  
Tue 29 Jun
kl 08:00 - 16:00
KFUM-KFUK Sommerskole
Padlesenter og kanoer er utleid på…   Les mer  
Mon 28 Jun
kl 08:00 - 16:00
KFUM-KFUK Sommerskole
Padlesenter og kanoer er utleid på…   Les mer  
Fri 25 Jun
kl 08:00 - 16:00
KFUM-KFUK Sommerskole
Padlesenter og kanoer er utleid på…   Les mer  
Thu 24 Jun
kl 08:00 - 16:00
KFUM-KFUK Sommerskole
Padlesenter og kanoer er utleid på…   Les mer  
Wed 23 Jun
kl 08:00 - 16:00
KFUM-KFUK Sommerskole
Padlesenter og kanoer er utleid på…   Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:00 - 21:00
Kajakk-kurs
Padlesenteret Dikemark
Introkurs   Les mer  
Tue 22 Jun
kl 08:00 - 16:00
KFUM-KFUK Sommerskole
Padlesenter og kanoer er utleid på…   Les mer  
Mon 21 Jun
kl 18:00 - 21:00
Kajakk-kurs
Padlesenteret Dikemark
Introkurs   Les mer  
Mon 21 Jun
kl 08:00 - 16:00
KFUM-KFUK Sommerskole
Padlesenter og kanoer er utleid på…   Les mer  
Wed 16 Jun
kl 18:00 - 21:00
Kajakk-kurs
Padlesenteret Dikemark
Introkurs   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 21:00
Kajakk-kurs
Padlesenteret Dikemark
Kontaktperson: Juel Victor Grande   Les mer  
Mon 14 Jun
kl 18:00 - 21:00
Kajakk-kurs
Introkurs   Les mer  
Mon 14 Jun
kl 16:00 - 20:00
Reservert for utleie padlesenter
Kontaktperson Inger Johansen   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:00 - 19:00
AHSL Årsmøte
  Les mer  
Wed 5 May
kl 19:30 - 21:30
AHSL Styremøte
Nettmøte   Les mer  
Levert av IdrettenOnline